ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Напад на інкасаторів у Миколаєві: вже четверо жертв

Велика Епоха

Ще один зі зловмисників, що напали на інкасаторський автомобіль «Укрпошти» в Миколаєві, помер в лікарні від вогнепальних поранень. Крім того, знайшли тіло власника автомобіля, який використовували нападники.

У Миколаєві обстріляли інкасаторів, троє загиблих. Фото: nikvesti.com
У Миколаєві обстріляли інкасаторів, троє загиблих. Фото: nikvesti.com
Таким чином, кількість загиблих збільшилася до чотирьох осіб. Окрім трьох, які загинули в перестрілці, знайшли тіло власника автомобіля, на якому був здійснений напад на інкасаторів.

28-річний чоловік був знайдений з простріленою головою сьогодні поблизу села Зайчевського на Миколаївщині, передає Преступности.нет. За попередніми даними, в нього стріляли з тієї ж зброї, яку використовували злочинці при нападі.

Озброєний напад на машину інкасаторів стався сьогодні близько 8:00, коли службовий автотранспорт проїжджав по вулиці Будівельників, 16А. Усередині салону, окрім водія, знаходилися два охоронці.

Водій загинув на місці, а один з інкасаторів відкрив у відповідь вогонь по нападникам. У результаті був убитий один зі зловмисників, інший отримав важкі поранення.

За екстреним викликом на місце перестрілки прибув наряд міліції і «швидка допомога». Пораненого доставили до місцевої лікарні, де той невдовзі помер.

Наразі правоохоронці встановлюють подробиці події. Заведено слідство, повідомляє прес-центр УМВС України в Миколаївській області.