• Агент ЦРУ попросив у Росії притулку

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 13 липня 2013 року

Зустріч колишнього агента ЦРУ Едварда Сноудена з правозахисниками і сотнями журналістів у «Шереметьєво» триває. Біженець просить у Росії притулку.Нині (17:20 за Києвом) учасники зустрічі спілкуються з представниками ЗМІ. Член Громадської палати Анатолій Кучерена пообіцяв, що готовий надати американцеві юридичну підтримку, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив: «Якщо він (Сноуден) хоче залишитися тут, то є одна умова: припинити роботу, спрямовану проти наших американських партнерів».

Зараз американець запевнив, що умова російського голови «не представляє для нього ніяких труднощів».

На зустрічі зі ЗМІ біженець також подякував всі країни, які направили йому свої пропозиції про притулок: Росію, Болівію, Венесуелу, Нікарагуа та Еквадор.

У колишнього агента електронної розвідки, який втік з США, зараз немає ніяких документів, і він знаходиться в списку заборони на перельоти.

Нагадаємо, Едвард Сноуден оприлюднив сенсаційні дані, що Microsoft тісно співпрацює зі спецслужбами ФБР, ЦРУ і АНБ. За його даними, за допомогою шпигунської програми PRISM корпорація нібито дає можливість спецслужбам обходити криптографічний захист Microsoft і стежити за користувачами SkyDrive, Skype, Facebook, Data Unit, Hotmail, Outlook, Google, Apple і Yahoo.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...