ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Україні розслідують справу викрадення англійця заради викупу

Велика Епоха
Прокуратура Дніпропетровської області завершила досудове розслідування за фактом викрадення громадянина Великобританії і сьогодні направила обвинувальний акт до суду.

Фото: sakhorn38/freedigitalphotos.net
Фото: sakhorn38/freedigitalphotos.net
Фігурантами справи стала «організована злочинна група», до складу якої входив і міліціонер, повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Зловмисники викрали англійця на початку березня 2013 року і протягом доби незаконно утримували його заради викупу. За звільнення іноземця вони вимагали $30 тис.

Співробітникам СБУ вдалося затримати викрадачів наступного дня. Їхній автомобіль був захоплений на трасі Дніпропетровськ-Харків, після чого заручника звільнили.

Тепер порушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна, наголошується в повідомленні. Всі підозрювані затримані.

Нагадаємо, гість з Британії приїхав на Дніпропетровщину з метою встановлення контактів на Україні. Він також шукав студентів для літньої школи, де проводив тренінги з бізнес-менеджменту. Оселившись у готелі, він вирішив відвідати один з дніпропетровських торгово-розважальних центрів. Британця викрали, коли той чекав таксі біля центру.