• У Києві викрали 16-річну дівчину, щоб видати заміж

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 17 липня 2013 року

Учора вранці біля вірменського посольства в Києві викрали 16-річну дівчину вірменського походження, яка приїхала з батьком оформляти паспорт.Аня сиділа на лавці біля будівлі, в той час як її батько стояв біля дверей посольства, пише газета «Сегодня».

Тут до лавки під'їхав червоний «Мітцубісі» і з нього вискочили хлопці. Вони схопили дівчину і заштовхали в машину. Аня кричала і намагалася чинити опір. Батько кинувся на допомогу до доньки, намагався відкрити двері і зупинити автомобіль, але безуспішно.

На місце події приїхали співробітники столичної міліції і склали протокол. Як виявилося, дівчину викрали друзі її нареченого за таємною згодою матері дівчини. До цього батько Ані відмовив сватам. Про сплановане викрадення ні батько, ні дочка нічого не знали.

«Ми склали протокол, і ніби як зобов'язані відреагувати на ситуацію. Але, за фактом, тут немає складу злочину. Якщо не буде заяви від батьків або від дівчини, то діла не заведуть. У нас є телефони викрадачів і адреса, де тримають дівчину», ― відзначили в прес-службі МВС.

За словами правоохоронців, після викрадення друзі нареченого зателефонували батькові і сказали, що з його донькою все добре і через три дні буде весілля.

«Я проти! Ані немає і 17-ти! Вона ж зовсім ще дитина...», ― обурювався чоловік.

Зазначимо, за стародавніми традиціями Вірменії, якщо наречену викрали, і вона проведе ніч у будинку нареченого, то її батьки будуть змушені погодитися на весілля. Це тому, що дівчина вважається зганьбленою і заміж її більше не візьмуть.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...