ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Депутати пограбували Київ - звинувачення Попова

Велика Епоха
Українські політики, які вчора зірвали роботу 11-й сесії 6 скликання Київради, пограбували Київ не менш ніж на 240 млн грн. Про це сьогодні на брифінгу заявив голова КМДА Олександр Попов.

Олександр Попов. Фото: Володимир Бородін/Велика Епоха
Олександр Попов. Фото: Володимир Бородін/Велика Епоха
«Запланована сесія була спрямована на вирішення соціальних проблем столиці та сприяння розвитку її інфраструктури. А депутати, які зірвали сесію, мабуть, не розуміли, що тим самим вони пограбували мешканців міста. Діяльність органу місцевого самоврядування була паралізована, і близько півмільйона киян не зможуть отримати надбавки з міського бюджету», ― цитує прес-центр КМДА мову Попова.

За його словами, на засіданні сесії вони збиралися прийняти рішення про збільшення витрат на 98,5 млн грн з бюджетного гаманця столиці. Виплати планувалося здійснити в липні, серпні і вересні. Викладачі та вчителі б отримали додатково 63,5 млн грн, медики ― 28,3 млн грн, працівники культури ― 4,2 млн грн, працівники фізкультури і спорту ― 2 млн грн і соціальні працівники ― 500 тис. грн.

Крім того, Київрада планувала збільшити витрати на підготовку до роботи в осінньо-зимовий період та капремонти навчальних закладів і установ соціально-культурної сфери в літній період.

«Ми збиралися направити на розвиток інфраструктури 138,3 млн грн. Через те, що ми не змогли прийняти рішення, може зупинитися будівництво метро на Теремках, а також реконструкція Поштової площі, парку «Володимирська гірка» і котельні на вул. Котельникова», ― перерахував міські господарські плани глава КМДА.

Сюди він також додав установку модульних громадських туалетів (4,8 млн грн), ремонт магістральних каналізаційних колекторів (12,5 млн грн), створення алеї військової слави у парку Вічної слави, реконструкцію дороги Київ ― Гостомель, вулиці Ахматової, будівництво трансформаторної підстанції на вул. Б. Хмельницького та багато іншого (загальною сумою на 38,3 млн. грн).

Нагадаємо, 11 липня 2013 року під час запланованої сесії Київради під будівлею відомства зібралося близько 400 пікетників. Частина з них, включаючи народних депутатів від опозиції вірвались в будівлю КМДА та блокували