• Захарченко сказав врадіївцям, що у відставку не збирається

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 18 липня 2013 року

Голова МВС Віталій Захарченко, якого учасники ходи з Врадіївки вимагають звільнити свою посаду, запросив активістів у свій кабінет. 11 учасників «Врадіївського протестного маршу» поспілкувалися з міністром за закритими дверима.

Разом з ними в кабінеті були депутати від фракції «УДАР» Сергій Каплін, Валерій Пацкан та народний обранець від фракції «Батьківщина» Леонід Ємець. Журналістів на зустріч не допустили, повідомляють в прес-центрах опозиційних партій.

Захарченко вислухав свідчення жителів Врадіївки щодо безчинств правоохоронців, які відбувалися в селі багато років, і погрозам після штурму місцевого райвідділу.

Що стосується питання своєї відставки, міністр МВС заявив, що з поста піде тільки після того, «як буде доведений його зв'язок з криміналітетом», зазначив на своїй сторінці в Facebook Ємець.

Мітинг під стінами міністерства закінчився. При цьому на спілкуванні з міністром з Врадіївки було лише кілька людей. Решта ― з різних міст України, які постраждали від дій міліції. Тепер вони планують розгорнути на Майдані безстрокову акцію протесту, поки не будуть виконані їхні вимоги.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...