• Головою Конституційного суду став виходець із Єнакієвого

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 18 липня 2013 року
Сьогодні на засіданні Конституційного суду України було обрано нового голову. Ним став «заслужений юрист країни» В'ячеслав Овчаренко.
Нового голову обрали у зв'язку із завершенням трирічного терміну повноважень Анатолія Головіна, повідомляє прес-служба КС.
Уродженець Єнакієвого ― рідного міста Президента України Віктора Януковича, з 2006 року обіймав посаду звичайного судді в Конституційному Суді. До цього він головував в Єнакіївському міському суді Донецької області.
56-річний доктор наук починав свій трудовий шлях зі стажиста в колегії адвокатів. П'ять років працював суддею в Єнакіївському міському суді. Наступні п'ять років ― заступником Кіровського міжрайонного прокурора Єнакієвого. І перш ніж перейти на службу до КС, два роки займав пост голови Єнакіївського міськсуду.
У зв'язку з обранням Овчаренко на високу посаду Віктор Янукович привітав свого односельця. Він висловив переконаність у тому, що «знання і професійний досвід Овчаренко, сприятимуть подальшому утвердженню принципів правової держави та забезпеченню верховенства Основного Закону країни», йдеться в повідомленні прес-центру Президента.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...