• Росія заборонила цукерки Порошенка

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 29 липня 2013 року

Російська наглядова служба у сфері захисту прав споживачів ввела заборону на імпорт до Росії продукції української кондитерської компанії Roshen, що належить політику Петру Порошенку.

За словами глави Росспоживнагляду Геннадія Онищенка, їхня організація виявила порушення в кондитерській продукції 4-х фабрик Roshen: київській, вінницькій, кременчуцькій та маріупольській, — повідомляє «Укрінформ».

«Росспоживнагляд відібрав з торгових мереж Москви кондитерські вироби цих виробників для експертизи. На жаль, наші підозри справдилися: ця продукція не відповідає заявленим параметрам. На підставі цього ми поставили питання про введення заборони на ввезення всієї продукції Roshen... Відповідні вказівки вже дані митним органам нашої країни», ― цитує видання коментар Онищенка.

Так, кондитерські вироби Вінницької фабрики «Конафетто» не задовольняли нормативам за органолептикою та вмістом жирів. А цукерки і шоколад «Монблан» Кременчуцької фабрики мали безліч відхилень за якістю. Те ж стосується і чорного вінницького шоколаду «Roshen», цукерок «Вар'єте» і карамелі «Молочна крапля». У молочному шоколаді «Roshen» навіть виявили бензопірен, як заявив Онищенко.

Раніше Росія не раз запроваджувала обмеження на поставки українського сиру. У той же час Росспоживнагляд після багатьох років заборони дозволив імпорт з Молдови та закавказьких держав (Абхазії та Південної Осетії) алкогольної продукції та бутильованої води. З початку поточного року вже 27 грузинських алкогольних заводів і два підприємства грузинської мінеральної води отримали «добро» на поставки «Боржомі» в РФ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...