• Південну Бразилію засипало снігом, температура -8 ?С

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 25 липня 2013 року

Південну Бразилію, де багато жителів країни сніг бачили тільки по телевізору, з кінця минулого тижня засинає рясний снігопад з крижаним дощем.

Стовпчики термометрів тут впали до -8 ºС. Виною всьому ― полярний циклон, що прийшов в країну з Антарктики через Аргентину, повідомляють місцеві ЗМІ.

Через рясний снігопад та ожеледицю з деякими населеними пунктами штату втрачене дорожнє сполучення. На покритих ожеледицею федеральних трасах збільшилася кількість аварій, загинуло дві людини.

Так, в кінці минулого тижня снігом занесло більше 100 міст в штатах Парана, Санта-Катаріна і Ріу-Гранді-ду-Сулі, через що в них був оголошений режим надзвичайного стану. У Флоріанополісі, прибережному краї Південної Атлантики, закриті всі пляжі.

«Там вже сім днів температура нижче нуля, і така погода протримається до п'ятниці (26 липня). Це згубно відіб'ється на сільському господарстві, особливо цитрусових і виробників салату, а також викличе хвилю простудних захворювань», ― прокоментувала ситуацію метеоролог Національного гідрометцентру Бразилії Люсія Гуларта.

За її словами таких низьких температур в країні не бувало з 2000 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...