• В Англії затриманому українцю пред'явили нові звинувачення

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 24 липня 2013 року

Вчора у Великобританії українському аспіранту Павлу Лапшину пред'явили звинувачення у спробі здійснення терактів в трьох мечетях. За даними слідчих, українець купував батарейки, мобільні телефони, годинники та хімікати, щоб збирати саморобні вибухові пристрої, повідомляє Sky News

Залишки від саморобних вибухових пристроїв поліцейські виявили 21 червня біля мечеті в місті Уолсолл. Інший пристрій, що містить нігті, вибухнув 12 липня біля мечеті в місті Тіптон. Третій ― 18 червня у Вулверхемптоні, також поруч з мечеттю.

Лапшина затримали того ж дня, 18 липня, разом з передбачуваним спільником 22-річним Денисом Негребою з Харківського політехнічного інституту. Проте вчора другого відпустили. Тепер очікується, що Негреба виступить свідком у справі товариша.

Разом з тим Лапшині вчора пред'явили ще одне звинувачення у вбивстві 82-річного Мохаммеда Саліма. За даними слідства, мусульманин був зарізаний 29 квітня 2013 року за кілька метрів від свого будинку, коли повертався з мечеті.

Як зазначає The Daily Mail, 25-річний дніпропетровський аспірант Національної металургійної академії Павло Лапшин приїхав до Великобританії у квітні 2013 року, завдяки виграному конкурсу інженерних проектів. За словами батька, в Англії син повинен був стажуватися за фахом програміст і працювати у сфері машинобудування.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...