ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російським військовим заборонять відпочивати в семи країнах колишнього СРСР

Велика Епоха
У Міноборони Росії підготували список країн, в яких дозволено відпочивати військовим і цивільному персоналу відомства, що мають доступ до секретних і абсолютно секретних документів. Складено перелік і країн, які не рекомендуються для відвідування.

Фото: ABBAS MOMANI/AFP/Getty Images
Фото: ABBAS MOMANI/AFP/Getty Images
До нього увійшли 7 країн колишнього СРСР: Таджикистан, Киргизстан, Туркменія, Литва, Латвія, Естонія і Грузія, пише російська газета «Известия» з посиланням на джерело в Генштабі. Причина, за їх словами, ― «військово-політична та криміногенна обстановка» в цих державах.

А от у списку «дозволених», що становить із 39 найменувань, стоять: Казахстан, Вірменія, Азербайджан, Абхазія, Україна, Угорщина, Білорусь, Молдова, Болгарія, Словаччина, Чорногорія, Словенія, Хорватія, Чехія, Польща, Греція, Фінляндія, Данія, Австрія, Швейцарія, Туреччина, Кіпр, Франція, Бельгія, Італія, Домінікана, Норвегія, Індія, Індонезія, Йордан, Оман, Мальта, Марокко, Таїланд, Туніс, В'єтнам, ОАЕ, Куба і Андорра.

Як відзначає видання, в 2011 році «заборонений список» був значно менше. Але в ньому значились Єгипет і Ізраїль. Зараз же ці країни з переліку прибрали.

Нагадаємо, наприкінці травня МЗС України оприлюднив список з 11 країн, куди не рекомендують їздити українцям. Серед них: Алжир, Еритрея, Малі, Гвінея, Центральноафриканська республіка, окремі міста Єгипту, Лівія, Сирія, Пакистан, Саудівська Аравія та Ірак.