• Українським чоловікам-батькам дадуть 10 днів додаткової відпустки

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 липня 2013 року

На розгляд Верховної Ради до Комітету з питань соціальної політики та праці внесено проект закону про деякі зміни в статтю «Про відпустки», що передбачає рівні права для чоловіків і жінок, передає прес-центр ВР.

У пояснювальній записці до документу №3027 зазначається, що в законі України «Про відпустки» не забезпечується рівність прав чоловіка і жінки в отриманні додаткової відпустки для приділення більшої уваги своїм дітям. У той же час обоє батьків несуть рівну відповідальність за виховання своїх дітей, а також їх фізичний, психічний, духовний і моральний розвиток.

У зв'язку з цим, депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко запропонував внести поправки до відповідної статті Закону України «Про відпустки». А саме:

1) надавати щорічну додаткову відпустку тривалістю 10 календарних днів (без урахування святкових і неробочих днів) одному з батьків, чиї сім'ї мають 2-х або більше дітей до 15 років, дитину-інваліда або усиновлену дитину;

2) за бажанням розділяти зазначену відпустку порівну між подружжям чи іншим чином, використати цю відпустку за спільною домовленістю одночасно або в різні терміни.

При цьому загальна тривалість додаткової відпустки не повинна перевищувати 17 календарних днів, як і передбачалося раніше статтею.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...