• Визначено кращі українські курорти

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 30 липня 2013 року
Міністерство курортів і туризму Криму підвело підсумки рейтингу «Курортний ТОП-50 Криму», отримані в ході відкритого інтернет-голосування, організованого членами експертної ради Курортно-інформаційного центру.
Опитування проводилося в три етапи по п'яти номінаціях: «Кращі готелі», «Кращі санаторно-курортні заклади», «Кращі об'єкти харчування», «Кращі розваги» і «Яскраві події року», повідомляє Мінкурортів.  
На першому етапі відібрали номінантів за відгуками туристів півострова. На другому етапі здійснювалося онлайн-голосування у Facebook та на сайті Мінкурортів. Тут з 1 по 19 липня експерти відібрали 30 найкращих місць відпочинку.
На третьому етапі, який відбувся 22 липня, голосували вже члени експертної ради та представники громадських організацій та асоціацій.
Так, серед готелів кращими визнали: Mar Le Mar (Бахчисарайський район), PalmiraPalace (Ялта), Porto Mare (Алушта), Villa Elena (Ялта), «Червоні вітрила» (Феодосія), «Брістоль» (Ялта), «Імперія» (Євпаторія), Welness SPA «Море» (Алушта), «Новий Світ» (сел. Новий Світ) і «Ореанда» (Ялта).
Серед санаторно-курортних закладів кращими назвали: санаторії «Ай-Петрі» (Ялта), «Золотий колос» (Алушта), «Київ» (Алушта), «Полтава-Крим» (Саки), «Росія» (Ялта), «Саки» (Саки), «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. Пирогова» (Саки), курортний готель «Проджект-парк «Сосновий гай» (Ялта), ТОК «Судак» (Судак) і санаторій «Утес» (Алушта).
Серед громадського харчування кращими об'єктами названі: ресторани «Апельсин» і «Ван Гог» (Ялта), «Зустріч» (Алушта), «Зодіак» (сел. Коктебель), «Колонада» (Ялта), «Літературне кафе» (Євпаторія), євпаторійські ресторани «Малий Єрусалим», «Йоськін кіт», «Караман» і «Джеваль», алуштінській «Старе місто», ялтинський «Тифліс» і «Царська кухня» (сел. Лівадія).
Топ «кращі розваги» очолили: пляж «117» (Феодосія), сакський аквапарк «Бананова республіка», Мотузяні парки «KRM» в Алушті, Феодосії, Ялті і сел. Партеніт, аквапарк «Водний світ» у Судаку, євпаторійський дельфінарій, парк мініатюр «Крим у мініатюрі» (Алушта), Масандрівський пляж і зоопарк «Казка» в Ялті, Мотузяні парки «SkyWay» в Бахчисарайському районі та в місті Старий Крим, і сафарі-парк «Тайган» у Білогірському районі.
А найбільш «яскравими подіями року» респонденти назвали Міжнародні фестивалі: Koktebel Jazz Festival (музичний, в сел. Коктебель), Live in Blue Bay (джазової музики, в Коктебель), WineFeoFest (винний, у Феодосії), «Велике російське слово», «Повітряне братство» (повітроплавання, у Феодосії), «Війна і мир» (військових оркестрів, у Севастополі та Феодосії), «Генуезький шолом» (лицарський, в Судаку), «Джип Full Прохват» (спортсменів-джипперів, у Сімферопольському районі), «Дні Голіцина в Новому Світі» (у сел. Новий Світ) і «Республіка КаZантип» (молодіжний спортивно-музичний, у Сакському районі).
Як нагадує міністр курортів і туризму Криму Олександра Лієва, список рейтингу був сформований за відгуками гостей півострова.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...