• На півдні Африки закінчилося пиво

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 29 липня 2013 року
У південно-африканському Королівстві Свазіленд через реконструкцію найбільшого приватного пивоварного заводу «Свазіленд Бевереджіс» закінчилося пиво. В результаті місцеві любителі легкого алкоголю залишилися без популярного солодового напою.
Тим часом представник «Свазіленд Бевереджіс» (Swaziland Beverages Ltd) Шарон Мазія заспокоїв споживачів, що через два тижні пінний напій знову з'явиться у продажу, передає ИТАР-ТАСС
На реконструкцію розливної лінії своєї дочірньої пивної компанії корпорація SABMiller вже затратила $6,1 млн.
Як зазначено на сайті SABMiller, свазілендська пивоварня стала 100% дочірньою компанією SAB ще в 1969 році. А бренд Swaziland Beverages Ltd з'явився тільки через 26 років (у 1995) після злиття свазілендських пивоварень Ngwane і Bottlers. Сьогодні ця компанія робить значний внесок до бюджету країни і грає важливу роль у розвитку економіки Свазіленду, підкреслюється в компанії.
Відзначимо, наразі лідерами з виробництва пива є Росія, Фінляндія, Чехія, Польща, Німеччина, Австрія та Ірландія. У розмаїтті ж цього пінного продукту найбільше виділяються Бельгія, Японія, Бразилія і та ж Ірландія. Нині у світі існує близько 1000 сортів пива.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...