• У серпні під Судаком відкривається рицарський фестиваль

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Четвер, 25 липня 2013 року

Усі вихідні серпня стіни Генуезької фортеці в Судаку стануть свідками дійства у дусі Середньовіччя — численні глядачі стануть учасниками фестивалю «Генуезький шолом».

Штурм фортеці, турніри в ім’я прекрасних панн, двобої, стрілянина з арбалетів та гармат, масштабні битви «стінка на стінку» традиційно включені до програми цьогорічного фестивалю. Театральні замальовки передуватимуть справжньому передзвону мечів відважних рицарів, що приїдуть з різних країн помірятися силами і поборотися за святий Грааль.


Також традиційно пройде костюмована хода, де всі бажаючі зможуть продемонструвати свій середньовічний образ. Не обійдеться і без обрання кращого історичного костюму та кращих рицарських обладунків.

Для глядачів заплановані екскурсії по Генуезькій фортеці. Також тут можна буде постріляти з лука, помірятися силою на колоді, послухати середньовічні балади та привести додому сувеніри з виставки-ярмарки «Місто майстрів». Крім того, відвідувачі зможуть повчитися гончарному і ковальському ремеслу та випробувати свою майстерність у пошитті історичного костюму.

Одна з умов участі — потрібно бути вбраним в середньовічний одяг або хоча б мати його елементи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...