• На травнені свята в Євпаторії зберуться живі скульптури

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Четвер, 25 квітня 2013 року

Травневі свята в Євпаторії зливаються з грандіозним дійством — відкриттям туристичного сезону, що перетворює місто в мистецьку лабораторію. І вже традиційно у місті оживуть «бронзові», «срібні», «гіпсові» та «золоті» скульптури.

Цей творчий захід, що вже став улюбленим, пройде у рамках Чемпіонату живих скульптур, запланований на 1—2 травня.

Театральні майстри і просто любителі з різних куточків України та із-за кордону продемонструють майстерність перевтілення, справжнього театрального мистецтва входження в образ та і самого бачення образу, який стане спільним доробком актора, художника, гримера, дизайнера одягу та постановника.

Звичайно, скульптури не будуть стояти як вкопані. Наприклад, на минулорічному фестивалі «бронзовий» «Йосип Сталін» не зраджував своєму акцентові і поважно відповідав на питання зацікавлених, «Майкл Джексон» теж не витримував на постаменті, спускався і демонстрував знамениту «місячну ходу», а «гіпсові» «ангели» з Черкас оживали під ніжну музику.

Минулорічний V Чемпіонату Живих скульптур зібрав 19 команд з України, Росії Іспанії та інших країн. А які «знаменитості» завітають до Євпаторії цього року, і які «ангели» прилетять скоро побачимо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...