• Фіналіст Х-фактор-2 дав концерт у Дніпропетровську

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    Четвер, 10 січня 2013 року

Творча зустріч зі співаком Володимиром Куліковим відбулася 9 січня в музеї «Літературне Придніпров'я». У програмі прозвучали українські пісні «Рідна мати моя», «Два кольори», сучасні твори з репертуару М. Баскова («Шарманка»), А. Сєрова («Зорепад»), Л. Лещенка («Солов'їна гай»), М. Магомаєва («Поверни мелодію любові») та інші композиції.

Після концерту В. Куліков розповів журналістам, що готує концертну програму «Пам'яті Мусліма Магомаєва», яка складається з 28 пісень. У 3-му сезоні Х-фактора йому найбільше сподобалися конкурсанти Дмитро Сисоєв і Юлія Плаксіна. Також Володимир Іванович зізнався, що після участі в Х-факторі його впізнають на вулиці не тільки в Дніпропетровську, але і в інших містах, іноді в маршрутці навіть не беруть за проїзд. Співак шкодує, що на проекті не довелось заспівати свої улюблені пісні, оскільки не від нього залежав вибір виконуваних композицій.

Володимир Куліков відповів і на кілька запитань Великої Епохи.— Хто ваш найулюбленіший співак?

В. Куліков: Ви знаєте, мені подобаються і Магомаєв, у нього репертуар потужний, і Сєров, і Кобзон. Якщо мені подобається гарна пісня, я із задоволенням її заспіваю. У мене є в репертуарі і пісні Баскова, і Газманова. Миколаєва пісні подобаються. Якби я був [професійним] співаком, я б звичайно концерт Пахмутової заспівав, заспівав би концерт Мартинова і Миколаєва. І того ж Антонова, у нього пісні дуже гарні. Розумієте, цією справою треба постійно займатися. Якщо б займався тільки цим, можна було б почудити трохи (сміється).

— На яких-небудь музичних інструментах граєте? У Вас є авторські пісні?

В. Куліков: Ні, ні на чому не граю. Звичайно, слух є. Можна було б і творити композиції, якби вмів грати. Знаєте, часу не було. У залі з ранку до вечора сидів, я раніше 22:00 із залу ніколи не виходив. А змагання були щосуботи, щонеділі, то самбо, то дзюдо.— Удома співаєте для дружини, близьких?

В. Куліков: Якщо чесно, вдома співаю дуже мало. Коли вдома нікого немає, тоді я співаю. Закриваю двері і вчу пісні, перевіряю, яка тональність як звучить. Якщо треба, до палацу студентів йду або у себе в спортзалі, у мене там програвач є, беру диски з мінусовки, розспівуюся там і співаю.

— З наставником Серьогою підтримуєте зв'язок?

В. Куліков: Я коли в Києві був — зустрічалися. Знаєте, там у нього вже своя робота, різні проекти. Зараз приїжджаю в Київ рідко. Дзвонив йому пару раз, спілкувалися. У кожного своє життя.

Цікаві факти про Володимира Кулікова:

• майстер спорту з самбо і дзюдо;

• заслужений тренер Радянського Союзу;

• був суддею на Олімпійських іграх в Москві, 1980 р.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...