ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Києві відкриють унікальний розважальний комплекс для дітей

Велика Епоха

У березні 2013 року збираються відкрити перший в Україні освітньо-розважальний комплекс для дітей — місто професій Kids Will, в який власники вклали 2,5 млн доларів.

Фото: photostock/freedigitalphotos.net
Фото: photostock/freedigitalphotos.net
Місто професій зможуть відвідати діти та підлітки віком від 3 до 14 років. Освітньо-розважальний центр становить собою систему вулиць з різними установами: лікарнею, банком, театром та іншими. В них малюки зможуть спробувати себе в різних дорослих ролях: хтось захоче погратись в міліціонера, хтось в пілота, банкіра, репортера, хтось в лікаря тощо.

За свою успішну роботу учасники будуть отримувати гроші. Щоправда, валюта буде не справжня, а спеціальна, яка буде діяти тільки в освітньо-розважальному центрі. Будуть в місті професій і місця, де можна буде таку валюту витратити на розваги.

Власники комплексу кажуть, що з дітьми будуть працювати як молоді люди, так і дорослі, які мають досвід роботи з малечею. Загалом один тренер буде одночасно працювати не більше, ніж з 6 юними відвідувачами. Кажуть, що подбали і про безпеку дітей — намагались облаштувати місто професій так, щоб знизити ризики травмування. За задумом, одночасно в місті зможе перебувати до 400 дітей.

Загалом дитячий освітньо-розважальний комплекс буде займати площу 2500 кв.м. Розміститься він в новому розважально-торгівельному центрі ArtMall — його будівля вже зведена, проводяться опоряджувальні роботи. Власник, однойменна компанія ArtMall, планує, що він міститиме в собі і дорослу розважальну частину з аеродинамічною трубою, а також гірськолижним клубом та виставковим центром.