• Ловля коропа: рецепти прикормки

  • Неділя, 14 серпня 2011 року

Короп — одна з найпоширеніших риб у наших водоймах, улюблений об'єкт лову рибалків. Багато рибалок вважають, що успіх більш ніж на половину залежить від якості прикормки. Як же приготувати таку приманку, щоб ловля коропа вдалася? Нижче ми пропонуємо кілька рецептів, що допоможуть цій справі.

По-перше, розкладемо по поличках склад прикормки:

1. основа, що з'єднує усі компоненти;
2. ароматичні речовини, привабливі для коропів;
3. кормова частина, призначена безпосередньо для харчування риби;
4. речовина для з’єднання усіх компонентів та захисту від розмивання корму течією;
5. розпушувачі, що сприяють розділенню підгодовування на маленькі частинки;
6. збудники апетиту;
7. смакові добавки;
8. інші компоненти, такі як обважнювачі.

Нижче описані рецепти прикормки для коропа, які давно використовують рибалки.

Ловля коропа: рецепт з кукурудзи

Очищене зерно замочують як мінімум на добу. Якщо кукурудза злегка заграє — це нормальний процес. Через 24 години воду зливають, а зерно ставлять варитися у невеликій кількості води.
На маленькому вогні кукурудза повинна кипіти близько 60 хвилин. Через близько 30 хвилин після початку кипіння можна додати ложку цукру або щіпку ароматичних добавок. Якщо зерна почали лопатися — вогонь вимикають — прикормка готова!

Ловля коропа: рецепт з пшениці

Пшениця містить більше білка та клейковини, ніж інші злакові, а також багата мінералами. Її готують так само як і кукурудзу — замочують добу, потім варять, щоб наприкінці зернятко можна було розкусити зубами. Пшениця, крім того, сумісна з іншими злаками.

Ловля коропа: рецепт з коноплі

Коноплю також широко використовують у прикормі коропа, однак частіше як ароматичну добавку. Карпу подобається її запах, тому до місця принаджування він біжить, як маленький хлопчик до варення. Для приготування можна використовувати той же спосіб, як і для інших злакових, — варити доти, поки не виникнуть білі паростки з лопнувших зерняток. Є й інший спосіб, більш швидкий. Необхідно просмажити коноплю на сковороді, на одній чайній ложці олії. Смажити до виділення аромату, настільки приємного для коропа.
Ловля коропа: рецепт з гороху

Не залишиться байдужим короп і перед горохом, якщо тільки його зварити так, щоб він легко «кусався», при цьому не переварити до каші. Якщо ж ви переварили горох — не впадайте у відчай: пюре також можна використовувати в якості одного з компонентів підгодовування, однак не більше 25-30% від загального обсягу приманки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...