• Співачка Йолка у Дніпропетровську

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    Субота, 16 квітня 2011 року
У Дніпропетровську 15 квітня, на арені цирку відбувся концерт співачки Йолки. На сцену вона вийшла в образі справжньої рок-зірки: у чорних шкіряних лосинах, чорному піджаку, шкіряних рукавичках і блискучими браслетами на руках.

Шоу почалося практично вчасно, якщо не вважати 20-хвилинну затримку. Одразу ж після першої пісні «Місто обману», що прозвучала, співачка Йолка запропонувала глядачам незручних місць, зайняти більш зручніші. «Чи всім добре все чути?» – запитала вона зал.

Прозвучали такі хіти: «Дві троянди», «Не падай духом», «Ангел-охоронець», «Дівчинка у пежо», «Гарний настрій», «Хлопчик-красень», спокійна композиція «Людина живе», «Дівчинка-студентка» з соло на гітарі Володимира та ін.

 
Окрім традиційно виконуваних творів, на концерті в цирку глядачі почули зовсім нові пісні: «Перестань розмовляти зі мною поглядом», «Я тебе буду чекати» і відносно свіжа пісня (2010 року) «Твої слова». Для слухача старшого покоління співачка Йолка виконала пісню Алли Пугачової «Я знаю, ти на світі є», і привітала зі сцени примадонну російської естради з Днем народження, який збігся з датою проведення концерту. Прозвучала також пісня «Sunny» групи Boney M в повільному баладному стилі. Ну, а недавній хіт Йолки «Прованс» пролунав двічі: на початку концерту (після пісень «Міста обману» та «Дві троянди») і в самому кінці – на біс.

 
Зал був практично повний. Серед глядачів, що прийшли в цирк на концерт 15 квітня, було багато не тільки дорослих, але й дітей, які у перервах між піснями дарували Єлизаветі плюшеві іграшки, квіти і надувні кульки. Концерт співачки Йолки в цирку був практично аншлаговим. Швидко зростаюча популярність артистки і порівняно недорогі квитки стали причиною приходу великої кількості глядачів на це шоу. Спектакль супроводжувався численними жартами і сміхом співачки. Живий концерт Йолки тривав дві години, після якого шанувальники її творчості мали можливість отримати автографи на плакатах із зображенням співачки, придбаних у фойє цирку.

 
Нагадаємо, що початок 2011 року став справжнім святом для дніпропетровських шанувальників співачки Йолки. В цьому році у Дніпропетровську відбулося вже три її концерта: 26 лютого – у клубі «Тайм Аут», 20 березня – у ПК «Хімік», 15 квітня – у цирку. До цього співачка Йолка останній раз виступала у Дніпропетровську «сто років тому», а точніше – влітку 2005 року, та й то – не з сольною програмою, а в рамках «Сармат хіп-хоп туру», разом з групою Bad Balance та Dj Charm . Тому на плакаті-анонсі концерту 26 лютого 2011 був напис «Вперше у Дніпропетровську!».

 
У клубі «Тайм Аут» 26 лютого перед виступом Йолки (Лізи Іванців) публіку «розігрівав» молодий дует «Орегано» (м. Южний, Україна), який виступав у стилі поп-музики. Хлопці, також як і співачка Йолка, співають вживу. Глядачі, що прийшли на концерт, добре зустрічали і цей дует, проте все ж таки з нетерпінням чекали виходу самої Йолки. Виступи Йолки, як правило, починаються з пісні «Місто обману». Мабуть тому, що це найперший її хіт, що приніс їй популярність.

 
 
 
 
Як кажуть, краще один раз побачити і почути, ніж сто разів прочитати. Найближчі концерти співачки Йолки пройдуть 29 квітня у Сімферополі, 30 квітня – у Севастополі та 8 травня – у Харкові. 

 

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...