• Показ Джона Гальяно відбувся всупереч очікуванням

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 березня 2011 року

Показ скандального дизайнера Джона Гальяно все ж відбувся на паризькому тижні моди 6 березня в приватній резиденції для обмеженої кількості запрошених гостей і журналістів. Раніше очікувалося, що незабаром його буде відмінено, тому що дизайнер лікується в клініці від алкоголізму.

Колекція осінь/зима 2011-12 від опального британського дизайнера була представлена, як акт примирення і визнання своєї провини за антисемітські висловлювання. Показ проходив в елегантному місці на авеню Фош (Avenue Foch) в готелі Блюменталь (Hotel Blumenthal), побудованому в 1900 році багатим американським торговцем шкіри, який колекціонував твори мистецтв німецько-єврейської спадщини. Приміщення прикрашали атрибути декору минулого століття.

У той час як 50 річний дизайнер Джон Гальяно лікується від алкоголізму в реабілітаційному центрі в Арізоні, перед глядачами постала неповна колекція. На презентації подавали замість вина свіжий фруктовий сік. Двадцять одна модель продемонструвала шедеври Гальяно.

Дефіле відкрила американка Карлі Клосс у картатому піджаку з твіду, спідниці трохи нижче коліна і високому фетровому капелюсі. Гальяно черпав натхнення з стилю моди 1920 року.

50 річний уродженець Гібралтару, який виріс у Лондоні, — один з кращих дизайнерів свого покоління. Його антисемітські висловлювання «Я люблю Гітлера» в одному з шикарних паризьких кафе, спричинило звільнення з модного дому Dior, де він був креативним директором більше 15 років. Звичайно через своїх адвокатів у Лондоні Гальяно вибачився за свою поведінку.

Майбутнє в індустрії моди Гальяно залишається під питанням. І хто стане креативним директором будинку Dior поки невідомо. На показі був присутній генеральний директор модного дому Christian Dior Сідні Толедано, і на питання про нове призначення відмахнувся, відповівши тільки посмішкою. Хоча чутки говорять, що йде вибір між креативним директором будинку Givenchy Ріккардо Тіші і модельєром Хайдером Акерманом, але рішення поки не прийнято

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...