• Показ колекції від Mary Katrantzou в Лондоні

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 23 лютого 2011 року

Показ колекції від Мері Катрантзу (Mary Katrantzou) на Тижні моди осінь/зима 2011 пройшов у Лондоні 22 лютого 2011 року.

Молодий британський дизайнер Мері Катрантзу народилася в Афінах у 1983 році. Незважаючи на свій молодий вік, у 2008 році Мері підкорила своєю дебютною колекцією Лондон. Усі її моделі — це експеримент з тканинами і формами. Використовуючи принт на тканинах, дизайнер досягає приголомшливого результату.

Її перша колекція складалася з суконь із зображеннями ювелірних виробів, друга, що вийшла в 2009 році, була з зображеннями флаконів духів. Вона шукає натхнення у всьому, присвячуючи свої колекції різним тематикам — виробам з венеціанського муранського скла, портретам XVIII століття, у підсумку виходить такий собі колаж. Кожну свою колекцію Мері доповнює незвичайними прикрасами, щоб вони підсилювали й ускладнювали образ, роблячи його неймовірно дивовижним.

Для показу колекції осінь/зима 2011 Мері Катрантзу використовувала для натхнення яйця Фаберже, майсенський фарфор, костюми древньої китайської династії Цяньлуна й кріншоти Corommandel.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...