• Показ колекції сумок Mulberry на Тижні моди в Лондоні

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 22 лютого 2011 року

Показ колекції сумок Mulberry осінь/зима 2011 на Тижні моди в Лондоні пройшов 20 лютого 2011 року.

Англійська бренд Mulberry випускає стильні елітні сумки та аксесуари класу люкс. Назва Mulberry — це тутове дерево, або шовковиця, листя якого служать їжею для шовкових черв'яків, а ягоди — ласощі людей. Компанію Mulberry заснував Роджер Саул і керував нею близько 20 років. У 90-х роках компанія прибувала в кризі, але завдяки новому художньому директору Стюарту Веверу, колишньому консультанту компанії LVMH, справи у кампанії налагодилися. Про Mulberry почали говорити, цінувати і впізнавати.

Mulberry випускає сумки і клатчі, одяг, взуття, аксесуари, окуляри і навіть меблі, які користуються попитом не тільки у Великобританії, але й в країнах Європи та Америки.

Кожна сумка ручної роботи, особливість сумок у зручності, практичності і довговічності. Сумки марки Mulberry завдяки своєму аристократичному класичному стилю, практичності і довговічності можна передавати у спадок.

Більшість голівудських знаменитостей віддають перевагу цьому бренду. Гай Річі, Анджеліна Джолі, Х'ю Грант, Камерон Діас, Кейт Мосс і Клайф Оуен.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...