• Показ колекції від Oscar de la Renta на Mercedes-Benz Fashion Week

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 лютого 2011 року

Показ колекції Оскара де ла Рента (Oscar de la Renta) пройшов на Mercedes-Benz Fashion Week 16 лютого в Нью-Йорку.

Дизайнер Оскар де ла Рента народився в Санто-Домінго, Домініканська Республіка. У віці 18 років поїхав учитися до Іспанії, де навчався живопису в Академії Сан-Фернандо в Мадриді. Історія юного Оскара де ла Рента як дизайнера, почалася з одного плаття, яке він пошив для своєї подруги — доньки американського посла. Плаття не тільки всім сподобалося, але й привернуло увагу ЗМІ. Журнал «Life» опублікував його на своїй обкладинці. Така незначна подія стала його дебютом, і цього вистачило, щоб світ моди помітив яскравий талант.

Будинок моди Balenciaga в Мадриді запропонував йому роботу, де молодий дизайнер працював і вчився мистецтву модного одягу. Через пару років він покинув країну і переїхав до Парижа, де працював на знаменитий дім моди Lanvin.

У шістдесятих роках модельєр відкрив свій дім моди в Нью-Йорку. Оскар де ла Рента любить поєднувати різні елементи з різними культурами і вибирати найбільш цікаві та яскраві мотиви, з застосуванням вишуканих вишивок і розкішних тканин. Дизайнер використовує хвилясті тканини, щільний атлас, шовк, трикотаж, твід різних кольорів, що дає можливість будь-якій жінці підібрати собі сукню під настрій. У рік нового тисячоліття Оскар де ля Рента був нагороджений CFDA (Рада модних дизайнерів Америки) в номінації «Кращий дизайнер жіночого одягу». На батьківщині в Домініканській республіці модельєра за його талант нагородили орденами «al Merito de Juan Pablo Duarte» і «Cristaubal Colen».

Це перший американський модельєр визнаний Парижем.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...