• Показ колекції від індійського дизайнера Manish Arora

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 8 березня 2011 року

Показ колекції від індійського дизайнера Маніш Арора (Manish Arora) осінь/зима 2011-2012 пройшов 3 березня 2011 року в Парижі.

Маніш Арора — відомий дизайнер родом з Індії, створив свою однойменну марку вже майже 15 років тому в себе на батьківщині. Його колекції відомі в усьому світі своєю яскравою і екстраординарною кольоровою гамою, що створює враження живої енергії, а його покази, як правило, супроводжуються шоу, яке просто зачаровує. І в цей раз не було винятку: під час дефіле факір показував фокуси, а наряди приковували погляди. Яскраві кольори, незвичайні аплікації, декор суконь інтригував, капелюшки-таблетки з шиньйону прикрашали голови манекенниць — усе було продумано до дрібниць.

Індійський дизайнер віддає перевагу традиціям індійського ремесла: вишивці, аплікаціям, декору бісером. Також використовує яскраві принти, об'ємний декупаж тканини, квілтінг та інші хитрощі гіпертрофованого арт-декору.

Маніш Арора співпрацював з відомими марками такими як Reebok, Swatch, MAC, Nespresso. У 2005 році його номінували на кращого дизайнера року за яскраву колекцію взуття для Reebok на тижні моди, що проходив у Маямі.

Відомий будинок моди Paco Rabanne в кінці 2010 року запропонував Маніш Арорі стати його креативним директором. Першу колекцію обіцяють представити восени цього року в Парижі. У планах Маніш Арори відродити успіх марки, розробити сумки з ланцюжків, прикраси зі скла, шкіри, а також внести своє бачення у стиль одягу модного будинку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...