• Бренд Blugirl на міланському тижні моди

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Субота, 26 лютого 2011 року
Бренд Blugirl на міланському тижні моди представив свою колекцію осінь/зима 2011-2012, який пройшов 24 лютого 2011 року.

Лінія Blugirl розроблена в 1995 році відомим італійським дизайнером Анною Молінарі (Anna Molinari) спеціально для молодих дівчат. Дизайнеру належать такі модні бренди, як Blumarine, Miss Blumarine, Blugirl і бренд Anna Molinari, які об'єднує італійський будинок моди Blufin.

Анна народилася в невеликому італійському містечку в Карпі. Її батьки тримали трикотажну фабрику, де вона спіткала вміння крою та шиття. Ще в дитинстві вона шила одяг для ляльок. Її мати в цьому завжди допомагала і була підтримкою.

У 1977 році Анна Молінарі з чоловіком Жан-Поль Тарабіні створили компанію Blumarine. Назва компанії складається з об'єднання слів blue — синій і marine — морський. У 1980 році Анна Молінарі була названа дизайнером року в Мілані, після чого її почали запрошувати на міланський тиждень моди. У 1986 році вона представила свою повноцвнну колекцію на тижні моди в Мілані.

Blugirl в цьому році подорослішав, якщо раніше колекції були розраховані на дівчаток підлітків та молодих дівчат, то в цьому сезоні цьому бренду віддадуть перевагу всі молоді жінки, ну і звичайно дівчата. Більш строгі лінії, витримані фасони в поєднанні з яскравими ваблячими кольорами. Вже немає надлегких суконь, рясних мережив, сердечок і рожевого кольору.

Сьогодні Анна Молінарі займає лідируюче місце на ринку модного одягу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...