• Рекорд з чаювання в Севастополі

  • Алла Лавриненко | Велика Епоха
    Вівторок, 15 березня 2011 року
У Севастополі на Масляну було випито 10 000 порцій чаю за 4,5 години. Чай розливали  з запорізьких диво-самоварів, виконаних у вигляді старовинних латунних гармат.

Самовари топили дровами. Дим йшов з двох стволів гармат, обволікаючи Приморський бульвар клубами диму. Пристрій самоварів аналогічний бойовим гарматам. Тільки замість ядер в топку постійно підкладали дрова.

З 200-літрової порохівниці вода безперебійно надходила в самовар. «Унікальні чайні гармати неймовірно скорострільні: склянку чаю наливають за 1,5 секунди. Таке багатолюдне чаювання не проводилося ні в України, ні в Росії», - розповів Ігор Чепурний, директор ТМ «Запорізький самовар».

Поруч утворилися дві черги за млинцями. Але на відміну від чаю, за млинці потрібно було платити. І дві плити явно не справлялися з тисячами людей, які мріяли до стаканчика чаю додати і символ масниці - млинець. Щоправда, ця обставина не  зіпсувала настрій публіки.

 
За чашкою чаю та бутербродами люди весело спілкувалися, співали українські та російські пісні. Поруч на відкритій сцені в парку йшов концерт. І, незважаючи на дрібний дощ, знайшлися бажаючі спробувати свої сили в лазінні по п'ятиметровому стовпу. Кожен переможець, який досяг висоти, отримував приз і оплески глядачів. Постаралися городяни - проводили зиму і встановили національний рекорд з чаювання.

{mospagebreak}

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...