• Коли жінки сядуть на шиї чоловіків

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Вівторок, 5 березня 2013 року
На носі 8 березня. І щоб не ламати голову, як провести свято, щоб було весело і жінкам і чоловікам, можна просто поїхати цього дня на Другий Всеукраїнський чемпіонат із подолання перешкод із жінкою на шиї. Повеселитися усіх охочих запрошує гірськолижний курорт «Буковель».

Звичайно, чоловікам (як же без цього) потрібно проявити мужність, силу і любов до своєї половинки, щоб зважитися на такий крок. А ще витривалість, адже шлях до перемоги буде всіяний численними перешкодами: 250 м льодових стежок, снігових кучугур, вогняних перепон. Бігти, лізти і повзти — пройти складний шлях разом.

Крім цього, щоб виграти романтичну вечерю на двох у ресторані, проживання в готелі «Буковель» та абонементи на катання, а найголовніше довести свою відданість, сильній половині потрібно буде проявити прудкість і жагу до перемоги.

Жінки ж не просто зможуть звісити ніжки і, добре вмостившись на шиї, милуватися пейзажами, їм потрібно буде продемонструвати справжню командну роботу, добре триматися і вести себе добре, щоб благовірний не скинув цінний вантаж.

Тому, у кого кохана надто легка (до 49 кг), не слід сподіватися на легку перемогу, адже за умовами конкурсу в такому разі чоловік візьме додатковий вантаж.

Жартівливе змагання розпочнеться 8 березня о 13 годині біля кафе «Бугіль». Учасникам будуть необхідні лижний костюм, гумові чоботи та шолом.

Незвичайний чемпіонат з подоланням перешкод із жінкою на шиї популярний і в інших країнах світу, зокрема у Фінляндії, США, Гонконзі. Організатори всеукраїнського чемпіонату планують зробити його міжнародним, адже жінки усіх країн варті, хоч один день у рік посидіти на шиї чоловіка.
Підписатися:

Коментарі