• У Кам’янець-Подільський з’їдуться лицарі

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    П'ятниця, 17 травня 2013 року
В останні дні червня оживе Камянець-Подільська фортеця — у ці дні тут проходитиме фестиваль середньовічної культури «Форпост».

Фішкою фестивалю, як зазначають організатори, стануть професійні середньовічні бої, а саме одиночні лицарські поєдинки з мінімумом правил.

У програмі фестивалю: богурт (відтворення масової середньовічної битви), середньовічна битва в кам’яному коридорі, турнір лучників, парад військово-історичних клубів.

Не менш захоплюючу обіцяють і розважальну програму: середньовічна дискотека, вогняні перфоманси, театралізовані вистави, виступи музичних фольк-колективів.

У дворі старої фортеці розташується ярмарка, тут проходитимуть і різні майстер-класи, як от майстер-класи середньовічних, а також ірландських народних танців під живу музику, традиційні майстер-класи з ковальства та гончарства.

Не обійдеться без улюбленого конкурсу історичного костюму. Своїми середньовічними вбраннями учасники також зможуть похизуватися у масовій ході Старим Містом, яку супроводжуватимуть музиканти та вуличні артисти.

Зберігаючи атмосферу лицарських часів, організатори фестивалю обіцяють, що буде працювати середньовічна харчевня.
Підписатися:

Коментарі