• «Артисти Shen Yun несли послання миру» — враження педагога

  • Алла Лавриненко | Велика Епоха
    Середа, 3 квітня 2013 року

Азія

Тайвань
4 — 9 бер.
12 — 15 бер.
18 — 22 бер.
25 — 29 бер.
31 бер. — 1 квіт.
3 — 8 квіт.
11 — 12 квіт.
Японія
15 — 16 квіт.
18 — 21 квіт.
Південна Корея
24 — 26 квіт.
29 — 30 квіт.Європа

Швейцарія
26 — 28 лют.
Нідерланди
3 — 4 бер.
Польща
7 — 8 бер.
Австрія
10 — 11 бер.
Германія
13 — 15 бер.
Бельгія
17 — 18 бер.
Італія
20 — 22 бер.
Ірландія
25 — 26 бер.
Великобританія
28 — 29 бер.
31 бер. — 1 квіт.
Швеція
4 — 7 квіт.
Франція
10 — 12 квіт.
Германія
14 — 16 квіт.
18 квіт.
Австрія
20 — 21 квіт.
Іспанія
24 — 25 квіт.
 

У вівторок 2 квітня в престижному залі Конгрес центру Праги, Чехія, глядачі тепло приймали всесвітньо відому трупу з Нью-Йорка. Починаючи з 2006 року, колектив Shen Yun Performing Arts з успіхом проводить гастролі в країнах Європи, Азії, Америки та Австралії, де отримує визнання публіки за високий рівень майстерності танцюристів, співаків та музикантів.

Популярність концерту Shen Yun зростає: на їхні виступи приїжджає все більше глядачів з тих країн, які ще не включені в графік світових гастролів Shen Yun.

Викладач Ірина Фролова разом із сином приїхали з українського міста Севастополь спеціально на концерт Shen Yun, подолавши відстань більше ніж 2000 кілометрів.

Ірина була вдячна обставинам, які дозволили їй побачити грандіозну виставу: «У мене чудові враження. Я не можу віддати перевагу якомусь окремому номеру — виступи сприймалися, як єдине ціле, важко щось виділити. Кольори, звук, музика, пластика рухів, ніжність — все надзвичайно гармонійно».

Вивчення духовних практик дозволило Ірині більш глибоко відчути чистоту і силу енергії на сцені: «Навіть не розуміючи мову, на якій виконувались пісні, я чула ніби потік музики, відчувала потужний сяйний потік, що виходив зі співаків. Живий оркестр, що складався з класичних та китайських інструментів, також вище за всілякі похвали».

Кампанія Shen Yun прагне відродити традиційну китайську культуру п’яти тисячоліть в класичних танцях і музиці. Вічні істини про добро і зло, справжні цінності всіх часів і народів втілюються в ожилих притчах і стародавніх легендах.

Ірина вважає, що артисти несуть зі сцени послання любові і миру: «Якщо кожна людина в усьому буде виявляти доброзичливість, менше буде зла. Сильним можна бути тільки в добрі. Я б хотіла відвідувати концерт кожен рік, тому я сподіваюся, що гастролі Shen Yun стануть можливими в Україні».

Shen Yun Performing Arts базується в Нью-Йорку і має три трупи, які виступають з концертами по всьому світу.

Для отримання додаткової інформації відвідайте ShenYunPerformingArts.org

«Велика Епоха» є почесним спонсором Shen Yun Performing Arts.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...