• НСК «Олімпійський» оголосив фотоконкурс на своїй арені в День закоханих

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 28 січня 2013 року
У День закоханих, 14 лютого, у шанувальників ФК «Динамо» (Київ) буде можливість разом зі своєю половинкою не тільки відвідати матч Ліги Європи УЄФА, але й взяти участь у фотоконкурсі «Любов на Олімпі».

Поборотися за призи закохана пара зможе, сфотографувавшись на стадіоні в День Святого Валентина. Для цього всі охочі повинні надіслати фото зі своїми ПІБ та контактними даними з 15 по 21 лютого на адресу [email protected], повідомляє офіційний сайт НСК «Олімпійський».

При цьому романтичні фотографії закоханих пар на стадіоні 14 лютого не повинні носити порнографічний характер або закликати до насильства.

Підсумки змагання будуть оголошені 23 лютого. Переможцями стануть фотографії трьох пар, які отримають найбільше число «лайків» на сторінці НСК «Олімпійський» у Facebook.

Призери першого місця отримають сертифікат на професійну фотосесію на головній спортивній арені столиці, другого місця ― престиж-тур і третього місця ― ексклюзивний романтичний подарунок від компанії «Мелодія квітів».

Нагадаємо, матч 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА відбудеться 14 лютого на НСК «Олімпійський» між київським «Динамо» і французьким «Бордо».
Підписатися:

Коментарі