• Полтавці готуються до маршу вишиванок

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 травня 2013 року

Завтра, 25 травня, Полтава приєднається до «Мегамаршу у вишиванках», який цього дня охопить багато міст України та світу. Організатори заходу ставлять за мету відновити українські традиції та мають надію закріпити за цим днем статус Всенародного Дня Вишиванки.

25 травня «Мегамарш у вишиванках», крім околиць Полтави, побачать вулиці Києва, Коломиї, Івано-Франківська, Одеси, Рівного та Чернігова. Також цьогоріч захід розширився до міжнародного рівня — в один день з Україною ходою у вишиванках пройдуть українські громади в Англії, Словенії, Польщі, Вірменії та Португалії.

Мета «Мегамаршу у вишиванках»: духовно згуртувати українців, а також популяризувати українську культуру, традиції, національний одяг.

Організатори запрошують долучитися до дійства усіх охочих, просять приходити всією родиною та вдягати вишиванки.

У Полтаві марш у вишитих сорочках розпочнеться о 13:00 біля Монументу Слави у Корпусному парку. Планується святкова хода з піснями до Білої альтанки та приєднання до музичного фестивалю «Відродження».

Організатори «Мегамаршу» в Полтаві поділилися своїми сподіваннями: «Хочеться, щоб кожен відчув себе частинкою України, Її культурою, Її душею».

Підписатися:

Коментарі