• Восени почнеться будівництво метро на Троєщину — Попов

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 30 липня 2013 року

Восени цього року розгорнеться будівництво київського метро на Троєщину. Це підтвердив голова КМДА Олександр Попов в ході сьогоднішньої інтернет-конференції.

А за наявності своєчасного і стабільного фінансування владою України, в цей район до 2015 року планують протягнути ще кілька станцій метро, передає «Укрінформ».

За проектом це буде одна станція на Подільському мосту, одна ― на лівому березі Дніпра і ще дві ― на правому.

За словами Попова, зараз є кілька версій фінансування цього будівництва, в тому числі і за участю іноземного капіталу. Але без узгодження з урядом це питання не вирішити.

«Наші пропозиції зараз знаходяться на розгляді в Кабінеті Міністрів, після чого буде обраний варіант, найбільш вигідний для міста», ― зазначив глава київської адміністрації.

Сьогодні Олександр Попов оглянув хід реконструкції транспортної розв'язки і на Поштовій площі у Подільському районі Києва. Будівельні роботи на цьому об'єкті планують завершити вже на початку серпня. А відкрити рух ― 8 серпня. Нова естакада і тунель допоможуть збільшити пропускну здатність цього транспортного вузла до 110 тисяч авто на добу, відзначається в прес-службі КМДА.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...