• 7 років лікування Тимошенко коштуватиме Україні 200 млн гривень

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 31 липня 2013 року

Якщо екс-прем'єр міністр Юлія Тимошенко перебуватиме на лікуванні в харківській ЦКЛ №5 «Укрзалізниці» протягом всього терміну ув'язнення, то це обійдеться держбюджету України в 200 млн грн. Про це на прес-конференції в Києві завила депутат Європарламенту з Угорщини, член делегації ПА Євронест Зіта Гурмаі.

«Ми були вчора і в тюрмі, і в лікарні. Задавали багато питань. І нам сказали про те, що лікування Юлії Тимошенко протягом семи років обійдеться країні близько 200 млн гривень. Це говорить про те, що до неї добре ставляться», ― цитує «Укрінформу» заяву голови жіночого комітету Європейської соціалістичної партії.

Коментуючи результати зустрічі з лідером опозиції, вона також зазначила, що Тимошенко була в хорошій формі.

«Розмова була без камер, і ми добре поспілкувалися близько години. Ми, як свідки, побачили, що її утримують добре, значно краще, ніж інших ув'язнених. Її стан досить стабільний», ― зазначила Гурмаі.

Вона також додала, що під час розмови екс-прем'єр не зачіпала тему лікування за кордоном.

Тим часом співголова Групи Зелених/ЄВА у Європарламенті Ребекка Хармс, а також президент Європейської народної партії (ЄНП) Вільфред Мартенс знову закликали українську владу «негайно звільнити Юлію Тимошенко в рамках виконання рішення Європейського суду з прав людини», повідомляється в прес-центрі партії «Батьківщина».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...