• Лукашенко похвалився виловленим 57-кілограмовим сомом

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 1 серпня 2013 року

Президент Білорусії Олександр Лукашенко під час наради щодо вдосконалення правил полювання та рибальства заявив, що на річці Прип'ять в Гомельській області нещодавно зловив трьох сомів вагою 57, 24 і 7 кг.

«Я, правда, такий рибалка як і мисливець, але іноді пробую ловити. На Прип'яті риби не було. Але за цей час там навели порядок. Зараз палець сунеш ― за нього риба цапає. Я особисто 57-кілограмового сома витягнув. 57, 24 та 7 ― три соми зловив», ― цитує промову президента БелаПАН.

Як відзначає видання, фотографій з рибалки Лукашенко на Прип'яті в ЗМІ не публікувалися. Тому залишається «вірити на слово» голові білоруської держави.

Минулого тижня в російських виданнях повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін у Туві зловив щуку вагою 21 кг, коли відпочивав з прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим.

Блогери побачили прямий зв'язок між рибалками двох президентів. Вони вважають, що Лукашенко, таким чином, просто «уїв» свого російського колегу.

Зазначимо, на Ютубі викладено багато роликів про риб і тварин в мертвій зоні Чорнобиля, в тому числі і про сомів-мутантів, які з'явилися в Прип'яті після аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...