• Присяжнюк не знайшов шкідливих речовин у рошенівських цукерках

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 1 серпня 2013 року

Українська кондитерська продукція компанії Roshen відповідає всім стандартам якості. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, який входить до робочої групи, що створили для оперативного вирішення «цукеркової» проблеми.

«Ми вже відправили в Роспотребнадзор результати дослідження українських лабораторій рошенівської продукції і чекаємо відповіді. Всі необхідні документи ми зібрали, і у нас немає сумнівів у тому, що стандарти якості Roshen відповідають усім вимогам. Компанія також надала нам сертифікати якості», ― сказав Присяжнюк журналістам перед початком засідання уряду.

Вчора глава робочої групи, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов заявив, що вони провели попереднє дослідження на всіх підприємствах Roshen не тільки в Україні, але в Росії та Прибалтиці.

«Скрізь діють одні й ті ж стандарти якості. Тому ми хочемо скоріше розібратися з цим питанням і скасувати заборону на постачання нашої продукції до Росії», ― підкреслив Прасолов.

Він також зазначив, що українська сторона буде відстоювати свої національні інтереси і об'єктивність рішення рошенівської проблеми.

«Ситуація, що сталася, зачіпає інтереси понад 8000 працівників наших підприємств. Вона може відбитися на сальдо торгового балансу і загрожує зменшенням податкових відрахувань на всіх рівнях. Тому ми будемо вести консультації і переговори з російською стороною про проведення перевірок на підприємствах Києва, Кременчука, Вінниці та Маріуполя фахівцями Росспоживнагляду», ― сказав глава Мінекономіки.

Водночас він підкреслив, що Україна буде дотримуватися «зваженої політики» і не допустить загострення торговельних відносин між двома країнами.

Нагадаємо, 29 липня Росспоживнагляд ввів заборону на імпорт у РФ кондитерської продукції 4-х фабрик Roshen: київської, кременчуцької, вінницької та маріупольської. За підсумками російської експертизи кондитерські вироби цих підприємств не задовольняли нормативам за органолептикою, вмістом жирів і мали безліч відхилень за якістю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...