ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Росії після цукерок перевірять українське печиво та пряники

Велика Епоха
Після сиру і цукерок Російська наглядова служба у сфері захисту прав споживачів взялася за борошняну продукцію з України.

Фото: Aguirre_mar/stockfreeimages.com
Фото: Aguirre_mar/stockfreeimages.com
Головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко прокоментував НТВ, що попереджав українських виробників про це ще в період так званої «сирної війни».

«Як тільки відійшла тема сиру, українська сторона тут же забула про тему створення системи контролю якості продукції, яку ми тоді обговорювали. А тепер ― кондитерська продукція України. Сьогодні ми взялися перевіряти і борошняну кондитерську продукцію. Що там буде, я сказати не можу», ― зазначив він.

У той же час міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов звернувся до керівництва Росспоживнагляду з офіційним листом про термінову зустріч, щоб вирішити питання заборони ввезення «рошенівських» цукерок, повідомляється в прес-службі Мінекономіки.

«Ми зацікавлені в оперативному вирішенні зазначеного вище питання. Росспоживнагляд незадоволений якістю продукції нашої компанії Roshen, що є досить дивним, оскільки на всіх її підприємствах, як в Україні, так і Росії й Прибалтиці діють однакові стандарти якості. Ми вже провели попереднє дослідження на всіх підприємствах компанії ― скрізь діють одні і ті ж стандарти якості, тому ситуація незрозуміла», ― прокоментував Прасолов телеканалам.

Нагадаємо, 29 липня Росспоживнагляд ввів заборону на імпорт у Росію кондитерської продукції 4-х фабрик Roshen: київської, вінницької, кременчуцької та маріупольської. За підсумками російської експертизи кондитерські вироби цих підприємств не задовольняли нормативам за органолептикою, вмістом жирів і мали багато відхилень за якістю.