• У вересні покажуть гігантські авто

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 1 серпня 2013 року

На арені київського льодового стадіону 29 вересня вперше пройде шоу гігантських автомобілів «BIGFOOT crash show» («Велике шоу на великих колесах»), повідомляє сайт організації в Україні.На показі через легкові авто будуть «стрибати» «Біг кари», які втричі більші перших. Вони також будуть їздити по «маленьких» машинах і виконувати всілякі екстремальні трюки.

Учасниками BigFoot Crashshow будуть: британська команда BIGFOOT 4x4 на гігантських суперкарах, український бігфут «Мазай», Олімпійська команда України з черлідингу ReDFoxes, каскадери «Торнадо», чемпіони України та Європи з BMX, тощо.

Як зазначають організатори спортивно-розважального шоу, висота одного колеса «Біг кару» досягає 1,7 метрів, а вага таких машин ― від 6 до 9 тонн. Потужність їх двигунів перевищує 1000 кінських сил (еквівалентно 7 стандартним позашляховикам), тому мотори у цих «машинок» дуже галасливі.

Так, автомобіль Bigfoot може злетіти на висоту триповерхової будівлі і перелетіти через 10 легкових машин.

У Києві в цей недільний день пройде всього два шоу: о 13:00 і о 18:00. Як обіцяють організатори «BIGFOOT crash show», глядачів чекатимуть «шалені трюки, неймовірне видовище, яскрава піротехніка, насичений світло і звук, та вражаючі емоції».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...