• Ректора Мельника посадили під домашній арешт

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 1 серпня 2013 року

Ректору Національного університету Державної податкової служби Петру Мельнику, що попався на великому хабарі, сьогодні обрали запобіжний захід ― домашній арешт.Депутата-регіонала VI скликання привезли на засідання Печерського райсуду Києва в інвалідному візку. Поруч з ним перебували лікарі. Під судом і в залі засідання були присутні багато представників ЗМІ, передає kotsubynske.com.ua.

За словами захисника Мельника, вчора підсудному зробили складну операцію на серці. На публіці ректор навіть не відкрив очі, а на запитання журналістів про самопочуття нічого не відповів.

Обвинувальна сторона ― прокуратура зажадала від суду заарештувати Мельника і взяти його під варту на 60 діб.

Своєю чергою підсудний у наданому йому слові сказав, що ніякого хабара не було. Вказав на те, що на нього чинили психологічний тиск. Він також повідомив, що написав заяву про звільнення з академії.

«Я йду зі своєї посади. Нехай ті, кому я заважаю, працюють краще. Тікати з України я не збираюся і хочу померти тут», ― зазначив Мельник.

Його захисник попросив приєднати до матеріалів суду заяву доктора економічних наук про звільнення з посади ректора і відпустити під заставу. О 14:50 суд задовольнив прохання повіреного.

Нагадаємо, член депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України був затриманий під час прийняття хабара 27 липня 2013 р. За словами слідчого Олега Зайцева, під час затримання Мельник спочатку намагався викинути портфель з 120 тис. грн. Потім став виправдовуватися: нібито ці гроші повинні були піти на розвиток академії. Пізніше він вже заперечував приналежність цих коштів до його особи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...