• Казахстан теж почав перевірку продукції Roshen

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 серпня 2013 року

Слідом за Росією й санітарна служба Казахстану почала перевірку продукції української кондитерської фабрики Roshen, чия частка на казахстанському ринку займає 20%.

«На сьогоднішній день ми отримали офіційне підтвердження від Росспоживнагляду, що українська продукція Roshen не відповідає технічному регламенту Митного союзу. Подібні перевірки почала і наша санітарна служба. При виявленні невідповідності ми також припинимо поставки цієї продукції в Казахстан», ― заявила головний експерт комітету держсанепідемнагляду при міністерстві охорони здоров'я країни Марал Рахімжанова.

За її словами, перевірку цукерок завершать через тиждень. Після закінчення експертизи наглядові органи приймуть рішення: чи вводити заборону на постачання українських цукерок у республіці чи ні.

Нагадаємо, 29 липня 2013 року Росспоживнагляд за результатами експертизи ввів заборону на постачання в РФ продукції чотирьох українських кондитерських фабрик Roshen: київської, кременчуцької, вінницької та маріупольської. У відповідь українська сторона створила робочу групу, яка провела свої перевірки. Ніяких відхилень від норм виявлено не було. У зв'язку з цим, глава Мінекономіки Ігор Прасолов закликав російських фахівців проінспектувати українські підприємства, що «проштрафилися».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...