• Через тиждень відкриється виставка про в'язнів совісті

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 серпня 2013 року

У Харкові в Будинку архітектора з 9 серпня почне роботу Міжнародна художня виставка «The Art of Zhen Shan Ren» (Мистецтво Істина-Доброта-Терпіння). 

Експозицію можна буде подивитися до 18 серпня за адресою: вул. Дарвіна, 9 (ст. м. Архітектора Бекетова) з 11:00 до 19:00, повідомляється в прес-релізі організаторів виставки. Вхід для відвідувачів вільний.

У план виставки включені репродукції 32 картини 12-ти художників з різних країн світу. Всі вони в різні періоди життя познайомилися з китайською системою вдосконалення Фалунь Дафа (Фалуньгун), яка заснована на принципі «Істина-Доброта-Терпіння».

Таким чином, авторів полотен об'єднує одна ідея ― показати за допомогою мистецтва красу і велич принципу «Істина-Доброта-Терпіння», якому вони слідують у своєму житті.

Оригінали картин виконані на полотні олією в стилі «Ренесанс». Кілька творів написані у традиційному китайському стилі тушшю на шовку.

Крім теми пошуку справжнього призначення людського життя і краси вдосконалення, частина картин свідчать про жорстоке переслідування послідовників Фалунь Дафа, яке розв'язав комуністичний режим у Китаї з 20 липня 1999 року. Тому ці роботи також слугують інструментом, за допомогою якого художники висловлюють правду і показують витоки добра і зла.

Багато авторів на собі випробували страждання в тюремних катівнях і пройшли всі жахи репресій за свої переконання.

«На виставці представлені картини дуже високої якості, і, незважаючи на те, що це репродукції, вони випромінюють сильну позитивну енергію. Ми сподіваємося, що виставка сприятиме підняттю духовності суспільства і пробудить в людях їх добру сторону», ― зазначили в оргкомітеті мистецького проекту.

Зазначимо, виставка «The Art of Zhen Shan Ren» експонується з 2005 року. На сьогоднішній день вона об'їхала 50 країн і експонувалася більше 800 разів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...