• В Україні ліквідують 122 прокуратури

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 серпня 2013 року

В Адміністрації Президента України підготували законопроект «Про прокуратуру». Документ передбачає повне скасування загального нагляду та ліквідацію 122 прокуратур з їхнім штатом.

Заключний текст сьогодні направлять до Венеціанської комісії на експертизу, повідомив в інтерв'ю «Коммерсант-Україна» радник Президента Андрій Портнов.

За його словами, процес ліквідації прокуратур почнеться відразу після вступу в силу закону і завершиться десь у другій половині 2014 року. На це буде відведено лише півроку.

«Розформують 122 спецпрокуратури: військові, екологічні і транспортні... Буде введена трирівнева система прокуратури [прим. авт: замість чотирирівневої]: місцеві (аналог районних), регіональні (аналог Кримської прокуратури та обласних) і Генеральна прокуратура. Це означає, що в обласних центрах ліквідуються міські прокуратури. Система буде уніфікована», ― зазначив Портнов щодо реформи системи судоустрою.

Зараз проект закону, як сказав радник Президента, внесений до парламенту і буде направлений до Конституційного суду на експертизу. Результат стане відомий на наступній сесії. У зв'язку з проектом закону, підготовленим «за європейськими стандартами», буде проведено брифінг з послами європейських держав і офісом Ради Європи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...