ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Купити діючий бізнес в Україні можна від 4 тисяч

Велика Епоха

Інтернет рясніє оголошеннями про продаж діючого бізнесу — купити можна що завгодно від автомобільного причепу, обладнаного під кав’ярню, до столярного виробництва. Скільки ж потрібно грошей, щоб обзавестись власною справою?

Фото: FRANCK FIFE/AFP/Getty Images
Фото: FRANCK FIFE/AFP/Getty Images
Спеціалісти сайті Slando досліджували пропозицію в цій сфері та з’ясували, що купити діючий бізнес можна за кілька тисяч гривень. Так, 4 тисячі коштуватиме інтернет-магазин з продажу кави та чаю, повідомляє «Сегодня».

Судячи з пропозицій, розміщених на Slando, від 3 тисяч гривень можна купити працюючий в мережі магазин або торгівельну марку, більш розкручені магазини коштуватимуть до 10 тисяч гривень. За 5 тисяч гривень можна знайти мобільну кав’ярню, а бувші у використанні платіжні термінали пропонують за 10 тисяч гривень.

Є серед пропозицій і реальні магазини — дешевше такі коштують в провінційних містах. За 36 тисяч гривень продають магазин електротоварів в центрі Луганська разом із сайтом та контактами дилерів. В 40 тисяч гривень обійдеться придбання магазину зоотоварів в Сімферополі.

Відділ біжутерії в торгівельному центрі в Івано-Франківську можна купити за 12 тисяч гривень, а купівля кіоску в людному місці Дніпропетровська обійдеться в 10 тисяч гривень. Серед інших недорогих пропозицій можна знайти магазини секонд-хенд, СТО, майстерні з ремонту взуття та міні-готелі.

На іншому сайті з бізнес-пропозиціями, biztorg.ua, оголошення розділені за типами бізнесу. Судячи з об’яв, придбання салону краси в Києві буде коштувати від 120 тисяч гривень. Найдорожчі пропонують за кілька мільйонів доларів.

Аптеку в Києві можна купити за 360 тисяч гривень, а цех з обробки м’яса — за 800 тисяч. Покупка рекламно-інформаційної газети обійдеться в 100 тисяч гривень, страхову компанію в столиці можна викупити за 600 тисяч гривень, а шиншилову ферму — за 70 тисяч гривень.

Мережу суші-барів в Донецьку пропонують за 40 тисяч гривень. На 5 тисяч менше оцінили паб на Лісовому масиві в Києві.

Найдорожче, звичайно, коштує промисловість, втім, і тут є пропозиції за ціною менше мільйона гривень. Серед них — цехи з виробництва кованих виробів, теплої плитки, пластикових вікон, корпусних меблів, тощо. Коштуватимуть вони, в залежності від стану підприємства, 200—700 тисяч гривень.