• Кримінальні справи щодо Bloodhound Gang порушили Україна та Росія

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 5 серпня 2013 року

Печерське районне управління МВС столиці почало досудове слідство проти учасників американської панк-групи Bloodhound Gang, повідомляє прес-центр ВЗГ ГУМВС України.

Їхній скандальний виступ відбувся 30 липня в Зеленому театрі Києва. Під час нього один з учасників помочився на державний прапор України.

Аналогічне виробництво за наругу над українським прапором і неповагу до українського і російського суспільства відкрили також в одеському управлінні міліції та МВС Росії по Краснодарському краю, передає Бі-бі-сі

До приїзду в Росію, 31 липня 2013 року, бас-гітарист групи Евіл Джаред Хасселхофф під час виступу в клубі «Ібіца» в Одесі дістав український прапор. Він підняв його і розправив, чим викликав схвалення у фанатів. Потім музикант взяв російський прапор, і зі словами «Тільки не розповідайте про це Путіну», засунув собі в штани. Після цього він вийняв його і кинув у зал.

У суботу, 3 серпня, скандальна група прибула до Росії. Тут вони збиралися виступити на фестивалі «Кубана». Проте в Анапі російські активісти закидали автобус музикантів яйцями і помідорами. Вони кричали учасникам гурту: «Геть із країни!»

Однак цим справа не закінчилася. В аеропорту на кількох артистів Bloodhound Gang напали молодики козачих рухів і побили їх. Американцям довелося спішно покинути Росію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...