• В Індонезії підірвали буддійський храм

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 5 серпня 2013 року

Поліція і урядові чиновники сьогодні засудили теракт в буддійському храмі столиці Індонезії. У той час як в ньому молилися віруючі, в приміщенні вибухнула невелика бомба. Одна людина була поранена.

Ще дві інші бомби не спрацювали. Одна з них була закладена на виході, інша ― всередині будівлі, передає BlueRidgeNow.  Поліція зайнялася розслідуванням.

Вибух стався в неділю ввечері, 4 серпня, у буддійськомі храмі Ekayana Grha у Західній Джакарті. Цього дня мусульмани святкували закінчення священного місяця Рамадан.

«Мабуть зараз терористи змінили свою мету: з атак християнських церков на буддійські храми. Можливо, це викликано релігійним конфліктом у М'янмі», ― зазначив журналістам голова національної поліції пан Сутарман.

У свою чергу, індонезійські мусульманські бойовики висловили обурення релігійним насильством, що розгорівся між буддистами і мусульманами в сусідній М'янмі в березні 2013 року. Тоді в результаті конфліктів загинули щонайменше 20 чоловік. На думку ісламістів, ті події провокують напади на буддійські храми в Індонезії. В травні тут заарештували з вибухівкою в рюкзаку двох людей, які, як передбачається, мали намір підірвати посольство М'янми в Джакарті.

Зазначимо, Індонезія є найбільш густонаселеною мусульманською країною у світі. Але більшість місцевих жителів сповідують тут помірну форму релігії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...