• В Україні вдвічі підвищили тарифи на воду

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 5 серпня 2013 року

За останній тиждень в семи регіонах України підвищили тарифи на воду. У середньому ціни у Київській, Полтавській, Черкаській, Сумській, Дніпропетровській, Харківській областях та в Криму підскочили на 30%.Найбільше це відчули на собі мешканці Харківщини. Тут тариф на воду підвищився на 45% (з 6 грн за кубометр до 10,9 грн), передає газета «Сегодня».

За словами міністра регіонального розвитку Геннадія Темника це сталося тому, що в країні немає загального тарифу на воду, і кожен регіон може встановлювати свою ціну. У зв'язку з цим у міністерстві створять робочі групи. Вони проведуть перевірки законності подорожчання води. Звіти з областей, де підвищили тарифи, будуть подані губернаторами в Мінрегіон до кінця поточного тижня.

Зазначимо, тарифи на водопостачання та водовідведення в Україні встановлює Національна комісія державного регулювання у сфері комунальних послуг країни. Ця ціна залежить від багатьох факторів: наявності підземних вод, наближеності населеного пункту до річки (вартість транспортування), кількості споживачів, а також борги населення за воду.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...