• В Україну прийде спека до +37

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 6 серпня 2013 року

6-8 серпня на Закарпаття прийде сильна спека ― до +35-37 °С. Така ж погода 8-9 серпня в денні години очікується і на Правобережній Україні, повідомляє прес-центр Гідрометцентру.

Наразі високий рівень пожежної небезпеки (4-5 класів) тримається в південних областях країни і на крайньому заході. З 5 серпня він прийде в Донецьку, Кіровоградську, Закарпатську та Львівську області. У найближчі дні ця зона розшириться і до 10 серпня вже буде спостерігатися в північних і північно-східних регіонах України.

У цілому спекотна погода від +30 до +34 °С, а місцями до +37 °С, стоятиме аж до 13-15 серпня. У західних областях, Прикарпатті та в Криму пройдуть короткочасні грозові дощі з градом та шквалистими вітрами 15-20 м/с.

«Погоду в Україні буде визначати антициклон, центр якого розташується майже над українською територією. А 10 серпня в західні області прийде холодний атмосферний фронт, що позначиться на температурному режимі і на кількості опадів», ― цитує прес-центр СНС прогноз погоди заступника директора українського Гідрометцентру Анатолія Прокопенка.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...