• За добу в столиці затримали 42 п’яних водіїв

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 6 серпня 2013 року

Лише за одну добу 5 серпня в столиці співробітники ДАІ зупинили 42 п’яних водіїв, а ще двоє були затримані за зберігання наркотиків.

Ще 30 водіїв спіймали на тому, що вони керували автомобілем без необхідних документів, повідомляє прес-служба ДАІ. А найбільш розповсюдженим порушенням залишалось перевищення швидкості — за добу в столиці були зупинені 349 любителів швидкої їзди.

В ролі порушників виступали і пішоходи. За один день в столиці таких було зупинено 26 чоловік.

Втім, жодного смертельного ДТП зафіксовано не було. Загалом в Україні за добу стались 563 дорожньо-транспортні пригоди, які забрали життя 8 чоловік. Травмовані в ході аварій були 138 чоловік.

Співробітники ДАІ закликають водіїв бути уважними при проїзді пішохідних переходів та не об’їжджати автомобілі, які пригальмували перед такими переходами.

Крім того, у відомстві повідомили, що через літню спеку буде перекритий рух через місто для вантажівок, важчих за 24 тони. Обмеження діятиме в дні, коли температура повітря підніматиметься вище за 28 градусів за Цельсієм, і тільки з 10.00 до 22.00. В ДАІ пояснюють: такі міри необхідні для того, щоб захистити дороги від руйнувань.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...