• Білоруси від продукції Roshen вирішили не відмовлятись

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 6 серпня 2013 року

Тестування продукції Roshen в Білорусі триває, але за попередніми оцінками причин для її заборони немає, сказав заступник міністра охорони здоров’я Білорусі Ігор Гаєвський.«За всіма нормами відхилень немає», — сказав Гаєвський в інтерв’ю «РИА Новости».

Раніше перевірка кондитерських виробів Roshen була ініційована і в Казахстані. Там санепідемстанція також не знайшла в солодощах від українського виробника шкідливих компонентів та невідповідності нормам. Продукція Roshen буде й надалі ввозитись до цих країн, але транзит кондитерських виробів через Білорусь до Росії зупинений.

В кінці липня Росспоживнагляд, федеральна служба з нагляду в сфері захисту прав споживачів, заборонила ввіз на свою територію кондитерських виробів фабрик Roshen. Заборона була аргументована тим, що їхня продукція не відповідає технічному регламенту Митного Союзу. Результати тестування Росспоживнагляду показали, що кондитерські вироби Roshen містять шкідливу речовину бензопірен, а також не відповідають нормативам за вмістом жирів та органолептикою.

Перемовини представників кондитерської фабрики з російською федеральною службою тривають.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...