• На хімзаводі «Стирол» стався викид аміаку, є постраждалі

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 6 серпня 2013 року

Сьогодні близько 14 години на заводі хімічної промисловості ПАТ «Стирол» в Горлівці Донецької області сталась аварія, в результаті якої стався викид газу аміаку. Прес-служба підприємства повідомляє, що серед робітників є постраждалі.

За попередніми даними, виникла розгерметизація трубопроводу рідкого аміаку. Рятувальникам вдалось усунути несправність, «однак на підприємстві є постраждалі», йдеться на сайті ПАТ «Стирол».

Сайт міста Горлівка повідомляє, що в Калінінському районі міста відчувається сильний запах аміаку, проте в прес-службі концерну запевняють, що небезпеки для населення немає.

Загалом пари аміаку у великій кількості можуть призвести до отруєння організму, симптомами якого є відчуття важкості в грудях, бентежність, болі в грудній клітині, памороки, втрату свідомості й судороги. В разі небезпеки отруєння аміаком лікарі радять носити респіратори, бажано змочені розчином лимонної кислоти та добре промити рот, горло та ніс водою.

Наразі публічне акціонерне товариство «Стирол» є найбільшим виробником азотних мінеральних добрив в Україні. Підприємство працює з 1933 року і в нинішній час входить до холдингу Дмитра Фірташа.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...